Tajemství zisku

Strategie, která vás naučí vydělávat

Na této stránce je odkaz na test mojí strategie, kterou zdokonaluji už více než rok a hledám systém, který by mohl použít každý i ten kdo o tradingu neví vůbec nic. Zatím testuji signály a ne všechny jsou úplně super. Je to strategie pro skalp, ale ještě to musím doladit. Některé obchody nejsou až tak o špatném signálu, ale o tom, že se trh nečekaně rozjel razantně po datech prostě jiným směrem, tak se občas několik obchodů zavřelo až za pár hodin od otevření, protože chyběl nějaký ten pips k dosažení TP. Ale těch je jen několik, cca 1% ze všech obchodů, možná ani to ne. Až budu mít vše hotovo dám sem nějakou zprávičku kde a jak se ke strategii dostanete.

Na četné vzkazy a dotazy z tohoto webu, které mi posíláte přes stránku "Kontakt", jsem tedy přidala tuto stránku, kde jsem dala odkaz na můj demo účet, který jsem obchodovala jen na ukázku pro vás. Ale nemám na to moc čas, jak vidíte za 2 měsíce jsem obchodovala jen 11 dní a pak jen když byl čas.. Test na účtu byl ukončen 13.12.2011. A jen pro informaci uvádím, že ten jeden obchod zavřený v mínusu -0,50 USD / -1 pips, byl zavřen úmyslně, protože dokud byly všechny zavřené obchody 100% v zisku, nezobrazoval se ziskový faktor ve statistice účtu na myfxbook. Vrtalo mi to hlavou, tak jsem musela jeden obchod obětovat :-)

Přeji všem spoustu ziskových obchodů.

Kdo si počká, ten se dočká :-) 

Vylepšená ZxZ strategie. Je to manuální EA založena na jednoduchých signálech, které můžete sledovat přímo v grafu. Lze nastavit spoustu parametrů. Pouštím to zatím na demu když mám čas, ale je to dost dobré. Například teď mám za 18 dní, které jsem obchodovala od 22. května 2013 uzavřeno 1040 obchodů a z toho jen 5 v mínusu :-) Klikněte na banner a prohlédněte si historii. Účet je připojen na myfxbook.com. 

Web pro milionáře © 2008-2020 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode