HOROSKOP

BUDU MILIONÁŘ?  BUDU MÍT ŠTĚSTÍ?  ODHALTE TO!

Zde je vložen odkaz na super webovou stránku, kde si po zadání Vašeho dne narození, místa narození, hodiny a minuty zrození můžete zcela zdarma zjistit co Vás čeká v budoucnu a jakým směrem se bude ubírat celý Váš život. Dozvíte se, co vám daly hvězdy do vínku, jaké máte předpoklady, talent a jakou profesí by jste se mohli úspěšně živit. Samozřejmě se dozvíte mnoho dalšího.

Nativní horoskop - je horoskop celého vašeho života, který vychází z toho, jak byly postaveny planety v minutě vašeho zrození.

Tranzitivní horoskop - je vlastně postavení planet v současné, minulé či budoucí době a jaký vliv mají tyto konstalace na postavení planet vašeho horoskopu zrození.  Je to horoskop krátkodobý maximálně na 30 dnů, ale můžete se podívat i zpět do minulosti na období kdy se vám něco přihodilo a jaké konstalace planety tvořily na Váš nativní horoskop zrození. Zde se dozvíte jaké planety zrovna budou procházet Vašim znamením, jestli máte očekávat například zisky, či ztráty, nebo zda Vám bude nakloněna Štěstěna v dalších oblastech života, taky zda Vám bude sloužit zdravíčko, či jestli vám nehrozí nějaké nehody a podobně. 

Všechna data, která zadáváte jsou velmi důležitá, proto si zjistěte přesně všechny údaje, které jsou požadovány, jen tak bude Váš horoskop přesný.

Tak přeji hodně dobrých konstalací a pokud se tam objeví něco špatného, věřte, že to je varování a je nutné se nad tím zamyslet. Osud máme ve svých rukou, ale hvězdy nám pomáhají odhalit kde můžeme počítat s podporou a kde bychom si měli dávat pozor.

 

Dobrému horoskopu můžete věřit určitě minimálně na 90%.

Aby jste tomu lépe rozuměli, tak přidám po novém roce nějaké vysvětlívky apod.. Pokud budete mít nějaké dotazy, pište do diskuze pod tímto článkem.

Přeji všem ty nejlepší konstalace planet. :-)

 

stary.astromat.cz/

Diskusní téma: HOROSKOP

Datum 24.01.2014
Vložil Kamila
Titulek 28.3.1973 ,1.10h ,Rychnov n.Kn.

Prosím o nativní horoskop.

Datum 27.09.2012
Vložil Žofie
Titulek láska

Hodne zdravi.

Datum 27.09.2012
Vložil Žofie
Titulek Jaslo

Jestlli se vdam.

Datum 27.09.2012
Vložil Žofie
Titulek Vahy

Jestli prodam byt.

Datum 27.09.2012
Vložil Žofie
Titulek Jestli budu bohata.

Zdravi.

Datum 27.09.2012
Vložil Žofie
Titulek nemoc

Co mne čeka.

Datum 27.09.2012
Vložil žofie
Titulek 4eka mne velka schůzka.

Jat to dopadne.

Datum 27.09.2012
Vložil Žofie
Titulek Kdo mne miluje.

Jestl je to pravda.

Datum 27.09.2012
Vložil Žofie
Titulek Jestli děti budou zdrave.

A jak budu žít.

Datum 27.09.2012
Vložil Žofie
Titulek Co mne baví.

Jak to bude.

 

Web pro milionáře © 2008-2020 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode