V Z K A Z O V N Í K

Datum 20.04.2012
Vložil zlata991
Titulek Re: WCCI

Ahoj Jardo,
jsem ráda, že se ti stránky líbí a díky za pochvalu :-)
K tomu páru EUR/USD, můj názor je ten, že euro je politická měna, která se záhadným způsobem řítí většinou úplně jinam než má, třeba podle situace či dat. Navíc když si uvědomíš, že tento pár obchoduje pomalu celý traderský svět kvůli nejnižšímu spreadu, který většina brokeru nabízí je jasné, že určitě minimálně 80% z těchto obchodníků nesleduje vůbec dění ve světě a už vůbec nesledují zveřejňované zprávy, nebo jim ani nerozumí. Pak se nediv, že tento pár jde nejméně půl hodiny po datech úplně jiným směrem. Testovala jsem eurodolar a zjistila jsem, že na tomto páru bych rozhodně zkrachovala, protože já používám fundamentální analýzu, ale tady je nepoužitelná. Víc bych ti doporučila pár GBP/USD, ten je mnohem čitelnější a většinou se chová tak jak se očekává, čili respektuje data i další dění na trhu. Hlavní zásada úspěšných obchodů je v tom, že se soustředíš jen na jeden jediný pár a nic jiného nesleduješ. Protože každý pár se chová jinak a člověka to jen rozhodí a znejistí. Alespoň já to tak dělám a třeba celý rok, kdy obchoduji jednu věc nic jiného mě nezajímá. Samozřejmě testuji svoje strategie i na měnoých párech, ale vždy to sleduji jen z pohledu právě toho testu o který mi jde. Wcci ti pošlu a přeji hodně štěstí v tradingu. :-)

 

Web pro milionáře © 2008-2020 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode