V Z K A Z O V N Í K

Datum 12.02.2012
Vložil zlata991
Titulek Re: poklona

Ahoj Tome,
můžu ti poslat to moje WCCI, ale potřebuji tvůj email, tak jej vlož do formuláře na stránce Kontakt.
Tradingu jsem na začátku věnovala maximum času, ale ted už je to jen rutina. Moje zásada je obchodovat pouze jeden instrument a naučit se znát jeho reakce na zprávy a dění ve světě. Jen tak to dostaneš "do oka" a pak není problém dělat dobré obchody. Mně osobně vyhovují komodity, jsou čitelné a mají výhodu v tom, že jejich cena se odvíjí od ceny USD. Měnové páry mi připadají mnohem rizikovější, protože na ceně se podílejí obě měny a to lze jen těžko pohyb ceny odhadnout. Například teď už přesně rok obchoduji jen Silver, což mám i celou dobu v grafu, nic jiného mě nezajímá. Nikdy se nedívám kam jde něco jiného a nenechám se tak rozhodit. Za tu dobu znám reakce Silver dost dobře a ty výsledky tomu odpovídají. Ale tak jsem to dělala vždy a a věnovala jsem se pouze tomu co jsem obchodovala a vždy dlouhodobě. Přeskakování z jednoho na druhé nebo dokonce hledat vstupy na několika různých instrumentech je naprosto likvidační metoda :-)
Přeji ti taky hodně úspěchů v tradingu. Zlata

 

Web pro milionáře © 2008-2020 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode