V Z K A Z O V N Í K

Datum 06.05.2011
Vložil Skeldo
Titulek Velké Díky :D

ve středu jsem přišel na chat a Zlata hned "hele, koukni na to stříbro, to je short jako žádnej jinej :D"
tak koukam, a short trend jako hovado, naskočim, ale hlava děravá zase do longu, a hned do druhýho :D
samo, že to spadlo dolu, tak hedge :D
short, au, leze to nahoru, tak hedge, a další a další hedge :D
konec včerejšího dne jsem šel spát se zahedgovanýma 15ti dolarama na 50usd účtu, nu což, ráno moudřejší večera.
ráno, hedge kdes ve výšinách cca 200-300p nad aktuální cenou.
hle, "otvírák", nastavit TP 10p, objem 0.01, short....
klik, klik, klik, klik.........
20x 0.5usd doma, super :D ale hedge pořád tam..
stříbro stále klesá a klesá, já klikam a klikam, beru to po 10p...
myšlenka, HEDGE!!!!!, co s nima, pozavírat longy, když to bude v nějaké korekci do longu a když to zase sleze tak i ty shorty, heureka, v tak strmém short trendu by to neměl být problém :)
pár problémů se našlo :) když je zahedgováno -15 usd, tak to je výsledná ztráta :) long -47usd, long -38usd atd, takže postupně, zavřít jeden, a k němu nějaký odpovídající short, aby se zaplácla ta díra v účtě ;-)
jeden, druhý hedge už složen, ztráta do 5usd, nic hroznýho, ale pro příště si musim dát pozor...
zbývá 1xlong za 0.02 a shorty za 0.05, stříbro padá a padá, paráda, když to poleze dál dolu, ještě na tom vydělám :D a taky že jo :D po zavření i tohoto, s čistým stolem a 63usd na účtě jsem si oddychl....
a začal zase klikat na otvírák :D
jdu spát a na účtě mám 87usd a otevřené a řádně ošetřené shorty momentálně +15usd :)
padární den :)

a za to vděčím Tobě, Zlato, za to stříbro ;-D
super zážitek, zkušenost, a ještě pěkný profit kolem +100% vkladu :D

Díky moc ;-)

 

Web pro milionáře © 2008-2020 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode