V Z K A Z O V N Í K

Datum 17.12.2009
Vložil zlata991
Titulek Re: Serial jak zacit...

Zdravím,
asi je to dobrý nápad, ale nepovažuji se za nějakého odbornika, který by mohl psát a poučovat začátečníky po dvou letech obchodovaní. Navíc já jsem čistokrevný skalper a to bohužel moc vysvětlit nejde, tedy beru vše co je v plusu a minusy nemilosrdně zavírám, když něco prošvihnu a trh se nečekaně vrhne opačným směrem, protože SL zásadně nepoužívám, ale to jsou jen vyjímky, protože já naskakuji jen do rozjetého vlaku (rozuměj trendu). Já dávám prostě jen realizovat zisk a když to vypadá, že to tam nedojde, tak zavřu dřív. Na testu wcci, který jsem jela fakt poctivě denně, abych se přesvědčila jak to funguje, jsem SL dávala jen proto, abych viděla jak to bude vypadat, když u toho nebudu sedět, ale po pár obchodech jsem toho nechala, nebavi mě vidět prodělečné obchody. Proto taky obchoduji jen když mám čas a můžu se plně soustředit. Obchoduji jen když vidím dobrou příležitost, zásadně neobchoduji v pondělí a v pátek, ale někdy když je příhodná situace na trhu, udělám vyjímku a hupsnu si pro nějaký profítek :-)
Ovšem nad tímto námětem o sepsání nějakého seriálu pro začátečníky se mohu zamyslet, možná dám časem něco dohromady :-)

 

Web pro milionáře © 2008-2020 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode