Milionářské fórum

Datum 12.09.2009
Vložil zlata991
Titulek Re: Re: Získejte BONUS

Ahoj,
tak to opravdu nevím jestli lze tak malou částku vybrat, taky vzhledem k tomu, že převod něco stojí, možná to bude zanedbatelné, ale odečítá se z té částky. Ale zkusit to můžeš a pokud tam bude nějaká podmínka u tak malé částky, tak ti to broker napíše, za jakých podmínek a od jaké částky můžeš vybírat. Ovšem můj názor je ten, že pokud se ti bude dařit a budeš už na 1000 Kč, je škoda to vybírat, protože si zvýšíš jmění a máš menší riziko, že pokud se obchod otočí proti tobě, nebude to tak hrozné a nějaká malá ztráta tvému účtu tolik neublíží. Hlavně se drž mé rady, která je napsána níže pod bannerem na úvodní straně. Forex je super byznys, ale je pořeba mít na účtu dostatek peněz, které je nutné si nejdříve z té bonusové částky pomalounku vydělat, to chce trpělivost, nebo si tam přes kartu ještě raději převést nějakou korunu, ale to jen pokud se ti bude dařit opravdu dobře odhadovat směr trhu a pokud budeš mít dobré výsledky, to znamená uzavřených více ziskových než mínusových obchodů. Já jsem se učila tvrdě denně na demu téměř rok a stálo to za to :-). Nebuď nedočkavý a snaž se být dobrý trader, je to běh na dlouhou trať, ale až se dostaví výsledky, dáš mě za pravdu. Držím ti palečky a přeji ti samé ziskové obchody, nebo alespoň většinu. :-) A ztráty, tak s tím musí každý trader počítat a brát je jako součást forexu bez emocí, jen je nesmí pustit tak daleko, aby to ohrozilo jeho účet. Každá ztráta se dá nahradit ziskem v příštích obchodech. :-)

 

Web pro milionáře © 2008-2020 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode